Dj Sway

O mnie

Oryginalny styl i cenne umiejętności – Dj Wrocław, Legnica, Opole. Łódź

Swoją przygodę z djingiem zacząłem w 2010, kiedy to pierwsze kroki stawiałem we wrocławskich klubach muzycznych. Doświadczenia w pracy  DJ-a pozwoliły mi udoskonalić swoją technikę i wypracować niepowtarzalny styl, dzięki czemu szybko zdobyłem uznanie, a wraz z nim propozycje współpracy z najlepszymi klubami w mieście.

Miałem okazję być DJ-em podczas imprez m.in. w Lewitacji, Czarnym Kocie, Melanżu, Szajbie, Coolturce. Aktualnie, w weekendy wolne od Eventów, można mnie spotkać w klubach: Salvador, Małpie Sztuczki, Maniana oraz Stara Piwnica.

Jako Dj zapewniam profesjonalny sprzęt i dodatkowe atrakcje

Na moim wyposażeniu znajduje nowoczesny sprzęt, dzięki któremu zapewniam moim Klientom jak najwyższą jakość usługi. Podczas imprez wykorzystuje profesjonalny zestaw nagłaśniający, oświetlenie oraz konsole DJ.
Dodatkowo zapewniam moc wrażeń w postaci dodatkowych atrakcji angażujących gości przyjęcia. W swojej ofercie posiadam m.in. fotobudkę, dekoracje oświetleniowe, czy zimne ognie.

DJ Wrocław, Łódź, Legnica, Opole

Doświadczenie z najlepszymi

Współpracuje z szeregiem agencji eventowych, dzięki którym mam przyjemność bawić publiczność podczas największych imprez plenerowych, na których frekwencja przekracza liczbę 3000 uczestników. Nie mam jednak problemu z zabawą w mniejszym gronie – kameralne przyjęcia również nie ograniczają moich możliwości.

Zawód DJ-a,  to także możliwość grania ze znanymi artystami. Na wspólnej scenie miałem przyjemność występować z takimi zespołami jak: Monika Brodka, Krzysztof Zalewski, Perfect, Pectus, Sound’n’Grace i wielu innych.

Prowadzenie wesel

W branży weselnej funkcjonuję od 2012 roku. Od tego czasu nabyłem ogromne doświadczenie jako konferansjer, co jest idealnym dodatkiem do moich dotychczasowych osiągnięć w roli DJ-a. To wszystko w połączeniu ze znakomitą muzyką, dopasowaną do potrzeb klienta, daje gwarancję udanej imprezy. Wyróżnia mnie energia, nieszablonowość oraz profesjonalizm. Mój repertuar to mieszanka wielu gatunków, dzięki czemu każdy gość weselny znajdzie coś dla siebie.

Działam na terenie Wrocławia, Opola, Legnicy i Łodzi

Jestem DJ-em i konferansjerem nie tylko na weselach, ale też na różnego rodzaju eventach firmowych oraz balach tj. studniówki, półmetki, urodziny. Zabawiam ludzi na balach karnawałowych, urodzinach i imprezach w klubach.

DJ Wrocław, Łódź, Opole, Legnica? Nie ma problemu! Nie ograniczam się do jednego miejsca, działam w wielu miastach, aby zapewnić rozrywkę Klientom z (prawie) każdego zakątka Polski.

Świetna zabawa i najlepsze wspomnienia – DJ Wrocław

Zawód DJ-a to przede wszystkim moja pasja. Podczas imprez daje z siebie wszystko, żeby każdy gość bawił się jak najlepiej. Zapewniam szeroki repertuar muzyczny, który trafia w każde gusta, co w połączeniu z wymyślonymi przeze mnie grami i zabawami zamienia każdy wieczór w dobrą zabawę. Na moich eventach nie ma czasu na nudę, porwę do zabawy nawet najbardziej opornych imprezowiczów.

Jestem elastyczny i robię wszystko, aby dostarczyć moim Klientom rozrywkę najwyższej jakości. Zachęcam do rozmowy, poprzez zakładkę kontakt. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.