Dj Sway

O mnie

O mnieDj Sway

Swoją przygodę z djingiem zacząłem w 2010 roku, kiedy to pierwsze swoje kroki stawiałem we wrocławskich klubach muzycznych. Dzięki niepowtarzalnemu stylowi i dobrej technice szybko zdobyłem uznanie, a wraz z nim, propozycje współpracy z najlepszymi klubami w mieście. Prowadziłem imprezy m.in. w Lewitacji, Czarnym Kocie, Melanżu, Szajbie, Coolturce. Aktualnie, w weekendy wolne od Eventów, można mnie spotkać w klubach: Salvador, Małpie Sztuczki, Maniana oraz Stara Piwnica.

Współpracuję z szeregiem agencji eventowych, dzięki którym mam przyjemność bawić publiczność podczas największych imprez plenerowych, na których frekwencja przekracza liczbę 3000 uczestników. Na wspólnej scenie miałem przyjemność występować z takimi zespołami jak: Monika Brodka, Krzysztof Zalewski, Perfect, Pectus, Sound’n’Grace i wiele innych.

W branży weselnej funkcjonuję od 2012 roku. Od tego czasu nabyłem ogromne doświadczenie jako konferansjer, co w połączeniu ze znakomitą muzyką, dopasowaną do potrzeb klienta, daje gwarancję udanej imprezy. Wyróżnia mnie energia, nieszablonowość oraz profesjonalizm. Mój repertuar to mieszanka wielu gatunków muzycznych, dzięki czemu każdy gość weselny znajdzie coś dla siebie.