Dj Sway

Test

Fotobudka

Każda okazja, która jest przyczynkiem do zorganizowania imprezy, może zostać wzbogacona o dodatkowe atrakcje. Muzyka jest podstawą udanej zabawy, ale nigdy nie zaszkodzi zaaplikować gościom

dodatkowych wrażeń, które urozmaicą te chwile. Jednym z nich jest fotobudka – niezwykłe urządzenie do fotografowania, która dostarczy niezapomnianych, pozytywnych przeżyć, a jednocześnie uwieczni je na fotografiach. Ale po kolei.

W początkach fotografii zrobienie zdjęcia było nie lada wyzwaniem. Światłoczułe negatywy, na których uwieczniało się fotografowaną sytuację, naświetlały się przez dłuższy czas, co wymuszało na fotografowanych osobach długotrwałe utrzymywanie się w beznamiętnym bezruchu. Fotobudka częściowo odwołuje się do tych czasów, ale raczej w wymiarze symbolicznym.Chcąc wykonać zdjęcie przy jej użyciu trzeba bowiem stanąć przed jej obiektywem, podobnie jak przed dziewiętnastowiecznym fotografem. Wizualnie jest to dość podobna sytuacja, jednakże na tym główne podobieństwa się kończą. Wykonywanie zdjęć trwa kilka sekund, a trzeba przy tym jeszcze pamiętać, że zdjęcie robione jest nie jedno, a kilka, w następującej po sobie w kilkusekundowych odstępach sekwencji.

Doskonała zabawa

Co szczególnie istotne wykorzystywanie fotobudki w czasie imprez nie jest limitowane, co oznacza, że każdy uczestnik imprezy, na której fotobudka jest obecna, może wykonać przy jej użyciu dowolną liczbę zdjęć. Zdjęć, które najczęściej ukazują uśmiechnięte miny gości, przyozdobionych w najróżniejsze nakrycia głowy lub inne gadżety.

Zabawa z fotobudką opiera się bowiem na szybkim, improwizowanym ustawianiu się przed obiektywem w niecodziennych przebraniach i zabawnych pozach. W swoim zasobie posiadam szeroki asortyment gadżetów, takich jak m.in.: nakrycia głowy, ciekawe maski, peruki, okulary z wąsami, tabliczki z prześmiewczymi napisami, czy też szale. Doskonale nadają się do wykorzystania w takich sytuacjach.

Nic nie stoi jednakże na przeszkodzie, aby uczestnicy zabawy zastosowali swoje gadżety, dodatkowo urozmaicając w ten sposób dobrą zabawę, jaką daje fotobudka. Drukowane przez nią od ręki zdjęcia dają możliwość zobaczenia efektu natychmiast, dzięki czemu imprezom z jej wykorzystaniem towarzyszą, pojawiające się raz po raz, salwy śmiechu, wydawane przez grupki, które właśnie oglądają ciepłe jeszcze zdjęcia.