Dj Sway

Dj na wesele

Dj na wesele – Wrocław, Opole, Legnica, Łódź

Jestem Dj’em i Konferansjerem pełnym pasji i zaangażowania. Posiadam wieloletnie doświadczenie w dziedzinie prowadzenia przyjęć weselnych. Moją maksymą jest sentencja: nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania! Realizuję wesela, które są urzeczywistnieniem Waszych najskrytszych fantazji i wyobrażeń.

Jako profesjonalny Dj na wesele zdaję sobie sprawę jak ważnym dniem dla każdej Pary Młodej jest wesele, dlatego niczego nie pozostawiam przypadkowi. Wspólnie z Wami stworzę scenariusz przyjęcia. Na każdym jego etapie przeprowadzimy konsultację, w wyniku czego ustalimy najlepsze rozwiązania.
Dzięki dużemu doświadczeniu i wyczuciu, służę pomocą w kwestii muzyki. Dobiorę odpowiednie utwory, tak aby każdy gość znalazł coś dla siebie. Posiadam bogatą dyskografię, składającą się z ponad 4000 pozycji. Repertuar jaki prezentuję to przekrój wielu gatunków, począwszy od rock’n’roll, przez muzykę lat 80’ oraz funk, aż po najnowsze hity radiowe.

dj na wesele wrocław

Dźwięk i oświetlenie podczas wesela

Jako doświadczony Dj na wesele wiem, że doskonale brzmiący dźwięk oraz oświetlenie dobrane do charakteru wesela, to jedne z głównych składowych udanej imprezy. Sprzęt na którym pracuję pochodzi z najwyższej półki dzięki czemu możecie być spokojni o jakość mojej usługi. Poza niezbędnym zestawem służącym do realizacji wesela posiadam wiele opcji dodatkowych, takich jak: fotobudka, ciężki dym, napis love, oświetlenie dekoracyjne ścian i wiele innych!

Dokładam wszelkich starań aby prowadzone przeze mnie przyjęcia charakteryzowały się wysoką kulturą i klasą. Jako wodzirej biorę czynny udział w zabawie, bardzo często można spotkać mnie na parkiecie, gdzie nawiązuję bliższy kontakt z uczestnikami imprezy.

Organizowane przeze mnie oczepiny cechują się pomysłowością oraz dobrym stylem. Proponuję autorskie konkursy, zakończone rzutem welonem oraz muszką. Podczas samego wesela realizuję szereg zabaw, które we wspaniały sposób integrują gości, m.in. układy choreograficzne, testy wiedzy o nowożeńcach czy konkurs Playback Show.

Stworzę klimatyczne wesele

Niewątpliwie, tym co mnie wyróżnia wśród konkurencji jest estetyka. Dzięki dbaniu o najmniejsze detale, moi klienci czują się szczególnie. Stół Dj’ski osłonięty jest ramką, a wszystkie statywy pokryte są białym materiałem. Ponadto całe stanowisko jest podświetlone na wybrany przez Was kolor, co tworzy wyjątkowy i niepowtarzalny klimat.

Jeżeli poszukujecie Dj’a z Wrocławia i okolic, który rozkręci weselny parkiet do czerwoności, a przy tym uczyni Waszą imprezę niepowtarzalną, to dobrze trafiliście.

Zapraszam do kontaktu!